четвер, 21 травня 2015 р.

Кулон "Листя винограду". Перша спроба

Останні дні чомусь не хочеться вишивати поточні процеси, але ідеї все одно не полишають мою голову. Наприклад, придумала, що можна пошити з користю та для навчання:) Але то поки тільки в думках. Я вже мовчу, що ніяк руки не дійдуть зробити ремінець для сумочки з фермуаром, яка вже кілька місяців жде, щоб я вам її показала. Та сьогодні мова про дрібницю. Чим зайняти себе, щоб мати швидкий і гарний результат? Спробувати зробити прикрасу, скажімо, кулон!

Дуже мені подобаються кулони і брошки з вишивкою. Та чи я погано шукала, ніяк не знайду, як саме їх виготовляти. Вирішила на пробу купити заготовку для кулона (мідну). Пару днів шукала, що б таке вишити розміром не більше 2 см. Навіть спробувала мікровишивку на рівномірці, але кинула цю ідею, бо ледь не зламала очі (заразом на майбутнє зробила висновок, що не варто захоплюватись так званими петітами у створенні вишивальних схем, бо то не для моїх очей, хоча на зір ніби не скаржусь).
Зупинилась на книзі Веронік Ажинер "Садові квіти, вишиті хрестиком", яку я свого часу купила в Ашані за смішні 40 гривень з копійками. Там багато гарних сюжетів, але ж мені треба було щось геть дрібне! Виноградне листячко задовільнило мої скромні вимоги.


Для об’єму використала прокладочку з синтепону, далі зробила "бутерброд" з овальної картонки, синтепону і вирізаного з запасом тканини вишитого мотиву. Стягувала нитками. Та чи зробила це не дуже ретельно, чи занадто м’яка картоночка в мене, чи замалий запас, але в готовому варіанті мені не дуже подобається, як виглядає контур, дещо кривий вийшов. Клеїла на універсальний "Момент". З одного боку клей виліз, теж охайності не додало. Та це лише перша проба, де я намагаюсь зрозуміти, як робити подібні речі в принципі. Якщо ви зможете щось підказати — буду вдячна. Ну, а мій кулончик ближче виглядає так:

6 коментарів:

 1. Нежно получилось.
  А по поводу аккуратности оформления... то практиковаться надо больше, я так думаю. Сделать кулонов с десяток и одиннадцатый будет практически безупречным. ;-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую, я теж думаю, що треба руку набити, що називається.

   Видалити
 2. Все одно дуже гарно вийшло! :) Як би ти сказала, то я б і не звернула увагу на трішки нерівний край ))) Зато видно, що то ручна робота ;)

  ВідповістиВидалити
 3. Здравствуйте, Александра) вы у меня в блоге вопрос задавали. Отвечаю: именно моя основа специальная для вышивки, поэтому там все так ровно. Вышивка туда вставляется без проблем. Но такие у нас не продаются( основы как у вас я тоже пробовала. Действительно очень сложно сделать ровно с первого раза. Посмотрите мой лавандовый комплект, там хорошо видно огрехи. Надо тренироваться хорошо натягивать вышивку на карточку. А про саму вышивку у вас вышло мило и аккуратно. Желаю вам творческих успехов :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую за увагу. На жаль, не знайшла у нас в місті під вишивку заготовки(((
   що ж, буду тренуватись:) Подивлюсь лаванду піду:)

   Видалити