Почуваюсь так, ніби відпустила свою дитину у першу самостійну мандрівку, і ось вона мені надсилає листівку з міста, де я сама ніколи не була.
Сьогодні мені прислали фотографію відшиву
"Квітки пам’яті" за моєю схемою. Майстриня
Станіслава Стасенко дещо відійшла від ключа, замінивши пару відтінків на такі, що були в неї у наявності. Ну, і також цікаво подивитись, як виглядає квітка на канві (бо я вишивала на рівномірці). Дякую, Станіславо, за фотографію, бажаю вдалого офомлення.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjALVdO4EDknQ39mDdJoKRLCQPxbhM5y8SZQ2l_Gf-pSFKINCcvDQ9M4AxtjPHS_m1XWEI-UsaUJVSTmvW1KnaWKVOX3AnOhIazONBE_xDun2awYg0EneAHMGHRMNCdm8WZjvWQ9NU65ik/s320/11103840_1609545342622588_1387370842_o.jpg) |
"Квітка пам’яті", вишила Станіслава Стасенко |
|
Мак, як символ пам’яті про Другу світову війну, Україна використала вперше рік тому. Мій мак про події нинішньої російсько-української війни. Та пам’ятаючи перемогу над фашизмом, вірмо у себе і свої сили. Переможемо і зараз!
Теж дуже цікава гра з відтінками. Вдалий варіант
ВідповістиВидалити