вівторок, 12 грудня 2017 р.

Дідусики

З великою радістю хочу презентувати дві свої свіженькі схеми за мотивами ілюстрацій Світлани Балух. Несподівано для себе я їх завершила з випередженням термінів (планувала до кінця грудня).

Художниця Світлана Балух
Художниця Світлана Балух

Ілюстрації Світлани я ніжно люблю. І більше року я до них придивлялась з усіх боків. Але коли побачила цих неймовірних Дідусиків, терпець урвався остаточно! Треба брати, вирішила я. Дуже радісно, що мене підтримало багато вишивальниць.
Параметри схем такі. "Годівнички" (Вогонь-Дідо) — розмір у хрестиках 83х112, загальна кількість кольорів 36 (в тому числі 4 змішаних), в схемі використаний хрестик, напівхрестк, бекстітч, французькі вузлики, кручний шнурок (кординг) і китиці (можна обійтись бекстітчем, але з китицями буде симпатичніше:)).
Процес створення схеми

Годівнички
"Гостролист" (Хитро-Дід) — розмір у хрестиках 83х107, загальна кількість кольорів 40 (в тому числі 4 змішаних), використовується хрестик, напівхрестик, бекстітч, французькі вузлики.
Процес створення схеми

Гостролист

Хто хотів би вишити собі Дідусиків, пишіть мені, скориставшись контактною формою на цій сторінці. І нехай вони стануть охоронцями затишку ваших осель!

Немає коментарів:

Дописати коментар