Останній день осені похмурий і тьмяний. Хоч натхнення і нема, а проте треба відзвітувати, як минув мій вишивальний місяць.
В очікуванні сонця вже більше тижня тримаю в себе чарівну Хільду, яку
вишила Олена Коваль. Якщо не дочекаюсь, то доведеться сфотати вже хоча би якось. Бо треба ж і вам показати цю красунечку! І відправляти руду бешкетницю додому, бо вона у мене загостювалась уже і скучила за Оленою:)
Вишивку за мотивами Гапчинської від Ліани Ковальчук я вам
уже показувала, а от Ліляна Софронюк зараз вишиває Короля рожевих чайок.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcCGHvluktv7EIcESXxS6RcNgumqGWBiH8hOg7mGTCCCNujhvu-x91t16WKEXB3rihxLPA7KmdWGIfw_KKYc_cFh_RD_zziL6AoYDWZ5Jgj5Xl7Kkqr0edX93lglBZ74mGoCQYkgJmo2M/s320/12295306_1652774221660427_1598726426968835531_n.jpg) |
Король рожевих чайок, вишиває Ліляна Софронюк |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7Nc0ih2c2b25kMGd_y_8E0YIITdvOPxgo4LdXS87eUiTgpOReX6PFZfJ870raUJ9_MnuFTTP_5DzNt2SI5OzKcJ1tpcERgVWkCDHJK5dZNiT89Ap2gy2mKiN407VBEJ0kS23Ojt3uA14/s320/12312521_1653559648248551_338560651_n.jpg) |
Король рожевих чайок, вишиває Ліляна Софронюк |
Що стосується моїх вишивок, то саме з однією з них пов'язані мої найбільші розчарування. Поки не можу показати роботу повністю, та, сподіваюсь, колись все ж таки зроблю це. Бо робота вже давно готова і дуже хочеться поділитись. Перше фото — фрагмент цієї секретної вишивки.
Зате можу показати невеличкий прогрес у моєму довгобуді. Я зрозуміла, що не закінчу козаків до нового року, видохнула і дозволила собі не квапитись, а отримувати задоволення. Задоволення, треба сказати, дещо сумнівне. Вкотре переконалась, що схема, отримана методом прогону (навіть підчищена і підредагована), — вишивається не так приємно, як намальована вручну. Але я таки доб'ю цю роботу. А поки що — так.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9cTtZF_2RkJW814L9zGX4vqK9KzVrmQTvSnkNqS5qn88gp6xZBLXyv03qJ8MaUtt0y4xiaIkn8sbuxbKGR4Rej3plugM4Jxxvncg10s41BMnsg4pmD_bvyo788CyMOwrnHgsFHns7iLI/s320/IMG_1634.JPG) |
Було |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8F7OyDnJ9W57B2OkjWFyeGQ-_AJEboSlCObUYb38D7QqF9VslUZWYSd8jRODteHDLS-8r6f0TCn_wa-cdTdQOcqxJCPGVgErI8U-9urjsNaf4oWHrxkm5ED8ZSe2XkA8na6EuCX7yfwo/s320/IMG_1940.JPG) |
Стало |
Дякую, що заходите читати мої новини і особливо дякую — за підтримку, від якої розправляються крила! Хай вам щастить, друзі!
Саша, хай Хільда гостює скількі потрібно. Хай дочекається сонечка и створит фотосесію щоб усіх приголомшити!
ВідповістиВидалитидобре, я тоді ще трошки потримаю її! а то в нас як не мжичка - так туман, як не туман — то мряка:)
ВидалитиНасправді воно дуже допомагає, отак видохнути. Після того, як припиняєш гнатись, вишивання краще йде, по собі знаю))) Бо із задоволенням це робиш. Натхнення тобі!!! І добити все ж тих козаків!))
ВідповістиВидалитияки я тільки їх вишивала, то вже вишила би... а то в мене постійно є якийсь процес, та ще й страшно секретний))) ну нічого, скоро все покажу.))
Видалитихм, страшно секретний - це цікаво))) це ти знову безсонні очі мені готуєш?))))))
Видалитине факт, може, не сподобаються мої секретики, це ж таке)))) просто це до конкурсу, а тому не можу палитись поки ;)
Видалити