понеділок, 30 листопада 2015 р.

Листопад 2015: розчарування і надії

Останній день осені похмурий і тьмяний. Хоч натхнення і нема, а проте треба відзвітувати, як минув мій вишивальний місяць.

В очікуванні сонця вже більше тижня тримаю в себе чарівну Хільду, яку вишила Олена Коваль. Якщо не дочекаюсь, то доведеться сфотати вже хоча би якось. Бо треба ж і вам показати цю красунечку! І відправляти руду бешкетницю додому, бо вона у мене загостювалась уже і скучила за Оленою:)
Вишивку за мотивами Гапчинської від Ліани Ковальчук я вам уже показувала, а от Ліляна Софронюк зараз вишиває Короля рожевих чайок. Незабаром цю схему теж можна буде придбати!
Король рожевих чайок, вишиває Ліляна Софронюк
Король рожевих чайок, вишиває Ліляна Софронюк
Що стосується моїх вишивок, то саме з однією з них пов'язані мої найбільші розчарування. Поки не можу показати роботу повністю, та, сподіваюсь, колись все ж таки зроблю це. Бо робота вже давно готова і дуже хочеться поділитись. Перше фото — фрагмент цієї секретної вишивки.
Зате можу показати невеличкий прогрес у моєму довгобуді. Я зрозуміла, що не закінчу козаків до нового року, видохнула і дозволила собі не квапитись, а отримувати задоволення. Задоволення, треба сказати, дещо сумнівне. Вкотре переконалась, що схема, отримана методом прогону (навіть підчищена і підредагована), — вишивається не так приємно, як намальована вручну. Але я таки доб'ю цю роботу. А поки що — так.
Було
Стало
Дякую, що заходите читати мої новини і особливо дякую — за підтримку, від якої розправляються крила! Хай вам щастить, друзі!

6 коментарів:

 1. Саша, хай Хільда гостює скількі потрібно. Хай дочекається сонечка и створит фотосесію щоб усіх приголомшити!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. добре, я тоді ще трошки потримаю її! а то в нас як не мжичка - так туман, як не туман — то мряка:)

   Видалити
 2. Насправді воно дуже допомагає, отак видохнути. Після того, як припиняєш гнатись, вишивання краще йде, по собі знаю))) Бо із задоволенням це робиш. Натхнення тобі!!! І добити все ж тих козаків!))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. яки я тільки їх вишивала, то вже вишила би... а то в мене постійно є якийсь процес, та ще й страшно секретний))) ну нічого, скоро все покажу.))

   Видалити
  2. хм, страшно секретний - це цікаво))) це ти знову безсонні очі мені готуєш?))))))

   Видалити
  3. не факт, може, не сподобаються мої секретики, це ж таке)))) просто це до конкурсу, а тому не можу палитись поки ;)

   Видалити