субота, 8 листопада 2014 р.

Пригоди новорічної кружки

Історія про те, як ідеї розбиваються об сувору реальність.

Потрапила мені до рук чудо-кружка під вишивку. Ось така. Синенька.

А також вийшла новорічна безплатна схема від  Ajisai. І шматок темно-синьої канви вдома був припасений. Все складалось якнайкраще.
Сюжет я вишивала два вечори, рукавички зробила блакитними, сніжинки білими, на темній канві вийшло дуже ніжно і ажурно.


Але позитивні моменти на цьому закінчились, і далі почалися розчарування. По-перше, вставка через товсту канву йшла дуже туго, отже, я зрозуміла, що в мене лише одна спроба, щоб запхати вставку з вишивкою всередину прозорої кружки. Але коли вже практично мені це вдалося, я помітила, що канва з одного боку посунулась вгору, малюнок деформувався, і знизу оголився синій пластик.

Розібрати конструкцію не вдалося (деталі зчепились намертво), отже, шляху назад не було.
Ну, добре, думаю, щось вигадаю, щоб замаскувати те неподобство.
Перше, що спало мені на думку, — декупаж. Що як по низу зробити сніжок-ялинки, щось таке. Подумати-то подумала, але я раніше не пробувала декупаж. Тож перша моя спроба була на цій багатостраждальній кружці. Цілий день мудрувала-мудрувала, але результат мене не порадував, я плюнула і все це діло розчинила. І спросто скористалась сріблястими наліпками-сніжинками.


Виглядає все це доволі дивно, а ще й тріщинки пішли де-не-де на прозорому пластику, та і вгорі є щілина, куди може рідина попадати (запхати ж бо донизу не вдалося нормально). Тож наразі маю покалічену кружку, з якої пити не можна, а ще й вигляд у неї, як у побитого собаки. Ех, а така була задумка...
І сфотати теж добре не вдається! Світла в квартирі катастрофічно бракує.
Віддам кружку мамі, нехай буде для ручок і олівців. І не муляє мені очі, бо так безталанно вбила три вечори.
Зате купила ще дві заготовочки "під гаряче", спробую задекупажити:) Як вийде щось більш-менш пристойне — поділюсь.

8 коментарів:

 1. а мені подобається
  і сніжинки дуже в тему
  і ніжно
  і святково

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Сніжинки то було найкраще з усього, що я з нею робила. Але все одно далеко від ідеалу

   Видалити
 2. На фото тріщінок не видно) Вдалих спроб! Гарна вийшла вишивка в інших кольорах, аніж задумувалося виробником. А не можна з тої вишивки зробити ніби таку обгортку для фарфорової чашки? Чи вона вже обрізана? Якщо ні, ще залишається ідея з листівкою. Якось шкода залишати її в чашцізякоїнеможнапити)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. з неї ще й не можна витягти ту вишивку, от в чому найбільше розчарування! хіба що розтрощити молотком...
   Але теж шкода:)

   Видалити
 3. Нехай буде як є... я б її на ялинку вішала б , або посадила б в середину м"яку іграшку (можна козу- так як наближається рік Кози) і поставила б на журн. столик чи телевізор у передноворічний період. Бо вона ж така гарна... якось шкода якщо її долю "новорічну" на "канцелярську" змінять

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую, Марійко) От, до речі, про міні-ялинку я ще думала, "посадити" в цю кружку...

   Видалити
  2. Мені здається, що це чудова ідея - використати цю кружку як декор. А загалом віглядає дуже гарно, така вишивка чарівна. Звісно жаль, що результат не порадував, та хай то буде твоє найбольше розчарування! Все буду добре)

   Видалити