четвер, 19 лютого 2015 р.

Чайка Джонатан, або Знайомство з фермуаром

Рано чи пізно це мало статись! Хіба можна лишитись байдужою до магії такої суто жіночої штучки як гаманець з фермуаром? Звісно, ні. Відкрию одразу ж маленький секрет, в мене з минулого року лежить невеличка вишивка і навіть підібрана до неї тканина, але я все ніяк не наважусь пошити з тим фрагментом сумочку. Вже й навіть фермуар купила для сумочки! Та спершу треба було потренуватись на чомусь простішому. Тож зустрічайте гаманець із чайкою Джонатаном.

понеділок, 9 лютого 2015 р.

Квітка пам’яті

Ми живемо в такий час, коли на наших очах народжуються нові українські легенди. Вони вкарбовують у себе сьогодення, його символи і змісти. Одним з таких символов для сучасних українців стала, безперечно, вежа Донецького аеропорту.


субота, 7 лютого 2015 р.

Хатка від "Леді": цілюща сила кольору

Коли за вікном сіра мжичка, а від новин смикається око, то хочеться дати душі хоч трошки сонця і позитиву. Вишивка мені в цьому неабияк допомагає!


субота, 31 січня 2015 р.

Січень 2015: вишивка без кордонів

Не встигли й озирнутись, як січень позаду. Продовжую започатковану в минулому році традицію і звітую про те, яким був цей вишивальний місяць для мене. А був він доволі емоційним і продуктивним.

Фрагмент нової роботи

понеділок, 19 січня 2015 р.

Аґрус

З минулого року залишилась одна робота, яку я вишила ще влітку, але досі не показала. А не показала, бо вона довго лежала в мене без оформлення. І ось нарешті картина одяглась у багет, і я можу її презентувати! Отже, "Аґрус" за авторською схемою Катерини Волкової, яка розробила її по малюнку Федора Толстого.


Хлопчику, хлопчику... Казковий сад

От і прийшов час показати "Казковий сад" від ТМ "Мережка" в оформленні!


неділя, 11 січня 2015 р.

Сумочка "Рожева мрія"

Ось так пафосно я назвала результат другої спроби пошити органайзер для вишивального процесу. Перша спроба описана тут. В цілому, моя "Рожева мрія" виглядає краща, ніж її попередниця, але помилок і недосконалостей в ній повно! Та все одно я нею милуюсь, бо вона красунечка в мереживках:)