Минулого року я не писала тут про схему "Лелека", яку створила за мотивами ілюстрації Олега Шупляка. Зараз, коли Олена Орлова показала готову вишиту роботу по цій схемі, спішу поділитись тут!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1jizbuOzTay0pMwtCHPIMSrxu2OWLQIu0HSRUkXUGHg8Orh39F3_l5FgtzHgimv-ouctwto2LRzk7xb5ffwUSdsN3XkalMBRJHkGK0xEBXQfBntroHb6HDYJOG3c7bSsPZ7K8ZkPJWcU/s320/12106765_877626695666107_6046595596680353337_n.jpg) |
Художник Олег Шупляк |
Неймовірно ніжна і замріяна Дівчина-Лелека. Вона мені бачиться парою
Характернику.
Схему створила на одному подиху. Розмір схеми у хрестиках: 180 х 136, використано 9 кольорів у палітрі DMC. Стібки: хрестик, напівхрестик, бекстітч, французькі вузлики. Рекомендований колір основи — бежевий. Рекомендований каунт 16 (32).
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQMKGF1f5alwe7RtjAN5N3K3eJYOMh9ylLE3gYQIYu0seT8KYH9x4ANCx6dK0UDePKiYly64xil-XVoYC03RejC8dE3biZAqx9nMN_SbfkWxaIuCNk607DtN2hYr7cRVQt6n-B8hKLDFE/s320/12_.gif) |
Процес створення схеми |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEitv6M4IDUsgUEQhZW10oG4ALMFD1ybHLmtmvQLYlRh_Lw5-TnLq4I5EPD_P38xWCvrMiiFIj022qIF5NL9dDdMNCubT6vl8Tp1s2aVtZ-3sLS2ZwREBBVLhE07A1_5Jk-j2JOEg7pEXQM/s320/12copy.jpg) |
Лелека, за мотивами ілюстрації Олега Шупляка Дизайн Олександри Сергієнко |
А ось і вишита робота Олени Орлової. Вишивалась на льоні Belfast, 32 каунт, колір Mocha.
Схему можна придбати, скориставшись контактною формою вгорі сторінки. А саму вишиту роботу — побачити на власні очі під час весняної виствки HandMade Expo у Києві з 28 лютого по 3 березня на стенді Хитрої синиці:)
Немає коментарів:
Дописати коментар