Весна — неймовірний час, коли прокидається природа, а в кожному з нас — проявляються риси і здібності, про які ми раніше не здогадувались. Хочеться творити, кохати, дивувати, одним словом, бути чарівником (або ж чарівницею). Та щоб мати на все те натхнення, треба що? Відпочивати!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWV_zEYHHIob05I_XpnyJzZoYHqg4E0AZyfzfwWwEgZi7eqBHJTb7b9THwTJY3jRKwJ40pl-0zcl6eP5zhwIqfZhN3t2yz-AyGKiFR5hk1e-mLmcHx_PLkuLto-EY34a_0ZLKojRrARY0/s320/112.jpg) |
Є. Гапчинська "Чудовий день" |
Коли дивлюсь на цю дівчинку, у голові крутиться: "Створила диво — відпочинь!" Наберися сили для наступного дива. Вигадай щось чудове! Потішся миттю тиші і спокою перед черговою пригодою чи відкриттям!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgAxkx6ukjwl1k99rdM3JyrOJOX1FsuSDoTTV6av-GVVVHflTCQAJKgO8rboohM2cwb3l_I7alS1IkBmN17U0rah96FNmElmzUiS97__5BQEMBrgDY3GSD7t4mdUvAsnKIia3SWsFMTiow/s320/b4b8d60cac77ebf40f37d80e4d6x--kartiny-panno-kartina-maslom-chudnyj-den.jpg) |
Одна з численних копій за Є. Гапчинською |
Моя натхненниця,
Ліана Ковальчук, запропонувала домалювати крильця. Бути ангелом — теж часом виснажливо, і хочеться зняти крильця, закинути ніжки вище, розкинути руки, заплющити очі і поринути у мрії.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgV8oauk2-dkyLe6yu7APOIha7G2crn6fd-l-A_yMymZ2v8l_E_HLEV0joeGFvMDDCGAwhKbPNRjRfx4VkU5MZYcOerc5zSBwDQp4XJEP_WvUjWApISu8U4tE0fKOU1wON0Vwn-8pK1a8Q/s320/11_12.gif) |
Процес створення схеми |
Я створила два варіанти схеми. Трохи яскравіший на рожевому тлі, але далекий від оригіналу Євгенії Гапчинської, на основі однієї з численних копій її картин. І у спокійніших тонах на кремовій канві. Цей варіант ближчий до малюнку художниці.
Розмір схеми у хрестиках: 122 х 139. Стібки: хрестик, напівхрестик (вікно), трохи 3/4 хреста, бек, три французьких вузлики. Використано 33 відтінки у палітрі DMC (з них 7 змішаних кольорів). СХЕМА НЕ ПРОДАЄТЬСЯ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEimvytHT-ORXpodOW4Iej4RuC3CfBdwqQ99jUTVG845kOd_Bu9fu3zw-PZ5dUm6szc_7nDTS84HeGmYarsr4hrWKnu24X8ImBqgkjrZJA0lfyUo91ts2F04m_Y5uUWJpREnzGO9rCVvEIo/s320/1112.jpg) |
Чудовий день, схема від Кульбабки |
Слухай, ваще ульот!!! Особливо крильця - така мімімішка))))) Саашка, яка ти молодець!
ВідповістиВидалитидякую)))
Видалити