понеділок, 11 січня 2016 р.

Ти — мій маяк

Нарешті я можу розкрити таємниці, про які писала з вересня минулого року. А оскільки таємниць декілька, то і розкриватиму я їх частинами.


По-перше, я вирішила взяти участь у конкурсі, що проводився у групі "Картель дизайнерів". Оскільки кількість робіт від одного учасника не обмежувалась, то спробувала свої сили аж тричі. І одну з робіт я хочу сьогодні показати. Я назвала її "Ти — мій маяк" (за ілюстрацією Олени Гнєдкової).
Надзвичайно приємно і несподівано, що вона набрала велику кількість симпатій і склала конкуренцію лідерам голосування. І ще несподіваніше — адміністрація групи відмітила її додатковим призом.

Розмір у хрестиках: 128 х 96
Кількість чистих кольорів ДМС: 26
Хрест, напівхрест, бек


Ти — мій маяк! (схема не поширюється)
Хоча, правду кажучи, цей дизайн вартував мені сивого волосся. При тому, що малювалась схема натхненно і легко. Та і вишивка принесла неабияку втіху, не зважаючи на те, що темно-сіра Murano трохи попсувала мені нерви і зір. Але неочікувано виникли проблеми там, де їх не мало бути — з правами на використання зображення. На щастя, всі питання вдалося розв'язати, і роботу таки прийняли на конкурс. Але, забігаючи наперед, одразу зазначу: моя схема не поширюватиметься. Дизайнерка Міла Вождь має цю ілюстрацію у своїх планах, і я впевнена, її схема буде чудова.Що стосується мого маяку і того, що він для мене значить. Певно, у багатьох з нас є людина, яка неодмінно нас надихає. Навіть коли вона не поруч, нам достатньо знання, що десь вона є, і це знання слугує нам світлом у темряві. Ось з такими думками я вишивала свою роботу.
Я вдячна всім, хто голосував за неї, для мене це величезний стимул розвиватись далі. А ще я вдячна Наталці Каріді за ефектні фото:)

11 коментарів:

 1. Чудова вийшла схема! Вірно та вдало вибранна тема,дуже зворушлива, що чіпляє найпотаємніші струни душі! Вітаю!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую, Ліано, от в мої струни зачепила ілюстрація!

   Видалити
 2. Чудова ілюстрація, чудова схема, чудова вишивка!

  ВідповістиВидалити
 3. Гарна робота! Шкода, що не поширюється!

  ВідповістиВидалити
 4. Одна з кращих і надихаючих на вишивку робіт. Ну чому-у-у не поширюється?! (це питання до несправедливої долі). Але раптом щось зміниться - обов"язково повідомте, будь ласка

  ВідповістиВидалити