Всім привіт! Невеличкий щомісячний звіт про поточні процеси.
Одразу скажу, що плани я жодні не виконала. Казковий сад не встигла зовсім трохи (вже працюю над беком), козаків — сторінку схеми не довишивала. Навіть голову Тарасу Бульбі не завершила! Але обличчя вже є. От тільки вухо мені не подобається, явно схема сильно не допрацьована в цьому місці, просто якісь рябі цяточки, нема чіткого малюнка.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiK03LYOa9DmVdus00RF8x7R5QiOhwiG1iMQWplMnzPBtLWPoBs2DMz1eDA1G5MxiBxtQxCPuebv_p1BCyfhkHKOgpBswVypY_RMpNixmM-hHU3wtIUbK44qjRJYPbhiL2Gbub1075QXik/s1600/IMG_9889.JPG) |
Було |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEixeun6xbDW2DmFQ08IIKFxga7ZJP6QOhyphenhyphen7E1HdpGT8BqWQqPjRAoanSOFauY2SbiRh8DibGwRyoFa3_7G-cFJKWLkXtpk3TMxvGehWEmn47rGnRvxJrm06hSNhi3_9iXk1I_tHBKFk5Qo/s1600/IMG_0379.JPG) |
Стало |
Мережківського хлопчика я поки що покажу без бека, хочу вже відзвітувати про готову роботу... Перше фото — для інтриги. Дещо змінила форму губ, щоб не такі пухкенькі були.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh6Fr6sRMOUMcfK-mhdCEgq_h0tLD5-VbXVBVmJJn0ZbOAemlzrcs-JJrpmlJCVS8xZnBFB3bMljg1RiPlO3G0DZ9MMvGKfbGofjQQq6u_ewdps0wlI0RRznKqR-UfrX1Xlkj3qvp-_XFA/s1600/IMG_0096.JPG) |
Було |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjY4EoccaqmOPqm_x_P_vKHWjm8asTR_O_lgSlqfGOTl6u_DtWCfWdeYMdS7h2Dv3BNJvEgrogvliHlN1egP4TPhWDE8SH5dQ9fpRTjEGWx5Sc0F5xfl2wMJsJhhrDFJIuDP7qMbmZE3KU/s1600/IMG_0318.JPG) |
Стало |
Підбиття вишивальних та інших рукодільних підсумків за рік буде в окремому пості:) Дякую, що цікавитесь моїми хрестиками:)
Гарно виходить :) Особливо хлопчик - такий чудовий!
ВідповістиВидалитиСкоро покажу хлопчика в оформленні:)
Видалити